Shiplogs:
Búvártúra:
Statistics
magyarul
Hajó neve
Rotor
Hajó típusa
Amel Euros 41
Évjárat
1979
Útvonal
Punat - Malinska - Zaliv Rasa - Male Losinj - Rab - Punat
Megtett út
140 tmf
Ebből éjszaka
3 tmf
Túra hossza
5 nap
Pihenőnap
2 nap
Legnagyobb 24 óra alatt megtett távolság
36 mérföld
Menetidő
33 óra
Motorozás
20 óra
Vitorlázás
13 óra
Legnagyobb sebesség
9.2 csomó (1.5 méteres hullámok között Sirokkóban)
Legnagyobb hullámok
2 méter
Legerőssebb szél
25 csomó (Sirokkó)
Visitors on this page:
4
8
5
5
4
1
7
Powered by Rotorman
Sign my
guestbook
!